Profesionálna tvorba loga a  firemnej identity


Web Design

Skutočne kvalitný a reprezentačný čistý vzhľad. Logolab. Návrh a tvorba kvalitného loga firmy firemnej identity a firemného loga.
čítaj viac

E-commerce Solution

Online predajňa je spolu s autodopravou racionálne riešenie pradaja tovaru. Ponúkame rôzne výstupy nákupných košíkov, skladoveho hospodárenia, CRM a fakturácie. Rôzne doplnky a design.
čítaj viac

Social Networking

Pomocou nášho marketingového oddelenia vypredáte trh bez akýchkoľvek nepriaznivých sprievodných ani post sprievodných účinkov. Neblahé vplivy na obecenstvo s nami neexistujú.
čítaj viac


Brand Identity

Ponúkame absolutne unikátne znázornenia identity značiek, produktov a firiem. Absolútne novátorské grafické spracovanie variantov logotypov, široké využitie loga, webové stránky, reklamné predmety, potlač áut a administratívne využitie grafickej identity.
čítaj viac

Print Media

Tlačíme s full service.

Príprava pre veľkoplošnú tlač, fotografickú tlač.

Výroba reklamných predmetov v širokej ponuke.

Dotlač, re-edit, kompletizácia tlače, výrezy a dovoz až k Vám.
čítaj viac

Content Writing

Autorizmus, Licencing a Copyright Management na top úrovni.
čítaj viac

Animácie

Pomôžeme vám navrhnúť banerovú reklamu aj s animovanými prvkami alebo vytvoriť váš animovaný projekt podľa dohody. Vytvárame animované filmy a animované web stránky.

čítaj viac

Video

Sme pripravení zaznamenať vaše nápady vo Full HD obraze. Strih, dramaturgia a ozvučenie video filmov  za rozumné ceny a dodacie lehoty.

čítaj viac

SEO

Optimalizácia pre nás znamená vašu spokojnosť. Posunutie vašej web stránky vyššie v Google a podobne fungujúcich vyhľadávačoch je u nás zaručená. Sme pripravený a kompetentný pre top SEO riešenia.

čítaj viac


Naši klienti

© Logolab.sk . Všetky práva vyhradené.
 
Background
Color scheme